Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SOKOL TELNICE mini žáci

výsledky

Turnaj Juliánov

V sobotu 6. ledna proběhl ve sportovní hale v Juliánově další turnaj minižáků za účasti družstev Ivančic, Juliánova  našich borců. Postavili jsme tradičně jedno družstvo minižáků a dvě přípravky. Všichni si dostatečně zahráli a získali další nové zkušenosti. Fotky z turnaje najdete na www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci – fotogalerie.

Vánoční  NUTREND  CUP Velká Bystřice

V sobotu 16. prosince  se naši minižáci zúčastnili Vánočního turnaje Nutrend Cup  ve  Velké Bystřici. Tradiční turnaj měl i v letošním roce silné obsazení v obou kategoriích  -  ve starší – Litovel, Dukla Praha , Hostivice, Rožnov, Kostelec na Hané a  dvě domácí  družstva Velké Bystřice, v  mladší kategorii – Kostelec na Hané, Litovel, Dukla Praha, a dvě družstva domácí Velké Bystřice. 

Hrálo se systémem každý s každým v hracím čase 2 krát 8 minut. Starší kluci  ( roč. nar 2007/2008) ve své skupině tentokrát nenašli přemožitele. Porazili všechny týmy a po  vyrovnaných zápasech s Duklou Praha  a domácí Velkou Bystřicí na ně čekalo  zasloužené první místo.  Mladší přípravka (roč. nar 2009 a mladší) bojovali hned v prvním zápase  s Kostelcem na Hané,  který tentokrát nedokázali porazit. V ostatních zápasech už ale jednoznačně své soupeře překonali a odvezli si krásné druhé místo.  V závěru podzimní části sezóny 2017/2018 nám minižáci dělají velkou radost a my doufáme, že jim jejich bojovnost a házenkářské dovednosti vydrží i v jarní části.  Děkujeme všem a vzornou reprezentaci našeho oddílu, rodičům za podporu a  panu Jírovi za bezpečnou dopravu.

Sestavy: 

Minižáci:  Bureš Ondřej, Jahoda Roman, Habiger Matěj, Dvořák Ladislav, Sklenář Daniel,  Prax Jakub

Výsledky :  Telnice – Rožnov  20:12

                        Telnice  - Hostivice 27:19

                        Telnice  - Velká Bystřice ,,B,, 37 – 9

                        Telnice  - Litovel   31:21

                        Telnice -  Kostelec na Hané  24:10

                        Telnice -  Dukla Praha 27 : 19

                        Telnice  - Velká Bystřice  ,, A,, 16 :15

Přípravka:  Štefke Dominik, Sekanina Marek, Habiger Patrik, Dvořák Vít, Žák Matěj, Nezval Matyáš

Výsledky:   Telnice – Kostelec na Hané  11 :17

                        Telnice – Velká  Bystřice ,, B,, 25 : 19

                        Telnice  -  Velká  Bystřice ,, A,, 19 :10

                        Telnice -   Litovel  20 : 9

                        Telnice – Dukla Praha  21 : 14

Na webových stránkách oddílu házené Telnice www.hazenatelnice.wbs.cz najdete  v sekci fotogalerie  fotky a videa z tohoto turnaje.

Mikulášský FERIN  CUP   Kuřim 2017

V sobotu 9. prosince vyjeli naši minižáci na další turnaj v miniházené, tentokrát do Kuřimi. V kategorii minižáků – ročník narození 2007 -2008 se zúčastnilo 9 družstev-  Stupava ,,A,, Stupava,,B,, Velké Meziříčí, Maloměřice, Újezd u Brna, Hustopeče, Kuřim ,,A,,, Kuřim ,,B,, a naši borci. Hrálo se ve třech skupinách a našimi soupeři byli Maloměřice a Kuřim ,,B,,. Skupinu jsme jednoznačně vyhráli a o umístění na 1.-3. místě jsme se utkali s týmy Stupavy a Velkého Meziříčí. V obou zápasech předvedli naši kluci bojovný výkon, soupeře s přehledem porazili a odvezli si tak 1. místo. Pozadu nezůstali ani mladší házenkáři roč. narození 2009 a mladší, kteří se v konkurenci týmů – Hustopeče, Újezd u Brna ,,A,, a ,,B,, Maloměřice, Kuřim ,,A,, a ,,B,, dívky a Velké Meziříčí určitě neztratili. Ve skupině porazili týmy Újezd ,,A,,  a Kuřim dívky. V bojích o umístění narazili na Velké Meziříčí a Kuřim. Oba zápasy vyhráli a získali tak 1. místo stejně jako starší. Na všechny zúčastněné čekaly diplomy a sladké odměny. Mimo dvou titulů získal ještě Roman Jahoda diplom za nejlepšího střelce turnaje.

Gratulujeme klukům k jejich dalšímu úspěchu, děkujeme rodičům za dopravu hráčů a těšíme se na další turnaj, který nás čeká už v sobotu 16. prosince ve Velké Bystřici. Video a fotky z turnaje najdete na webových stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci, fotogalerie.

                                                                                                            Leona Bímová

 Turnaj Bohunice - v sobotu 2. prosince vyrazili telničtí miníci do Bohunic na 5. kolo turnaje JmSH. V poslední době stoupá zájem rodičů, a tak se kluci mohli dostatečně předvést. Hrálo se totiž dvoukolově.
Minižáci nastoupili v omezené sestavě proti dvěma družstvům Bohunic a Hustopečím. Do sestavy se zařadili i letošní nováčci a díky velké vytíženosti získali důležité zkušenosti.
Kluci z přípravky byli rozděleni na dvě vyrovnaná družstva a na palubovce si to rozdali s týmy z Hustopečí, Nových Bránic a domácích Bohunic. Skóre se nepočítalo, ale i tak byla zřejmá převaha našich nadějí. Méně zkušení kluci zdárně sekundovali už ostříleným borcům a jejich herní posun bude velkým příslibem do dalších turnajů.
Věřím, že si toto sportovní dopoledne užili všichni včetně rodičů, kterým děkujeme za dopravu a důležitou podporu z publika. Fotky najdete na webových stránkách www.hazenatelnice.wbs.cz.
Za trenéry miniházené Martin Žák

Telničtí miniházenkáři přeborníky ČOS

V pátek 17. listopadu 2017 se konaly v ostravském Trojhalí Karolína zimní přebory ČOS v miniházené. Vyrazili jsme časně ráno se dvěma týmy v kategorii  minižáků – roč. narození 2007/2008 a přípravkou – roč. narození 2009 a mladší a těšili se, že si zahrajeme proti soupeřům, se kterými jsme letos ještě nehráli. V obou týmech byli šikovní hráči a tak jsme doufali, že uspějeme, a přivezeme snad i nějakou tu medaili. Turnaj se konal v hale, která vznikla rekonstrukcí původní výrobny koksu, takže na nás dýchla opravdu ostravská atmosféra.

Ve starší kategorii hrálo 12 týmů ve čtyřech skupinách. Tam nás čekaly týmy Zábřehu a Kostelce.  První místo ve skupině nás posunulo do dalších bojů o umístění. I další zápasy byly úspěšné a tak jsme se ve finále potkali s domácí Ostravou, se kterou jsme o první místo v minulosti bojovali již několikrát. Ve vyrovnaném zápase jsme nakonec byli my ti šťastnější a o gól jsme kluky z Ostravy porazili.

V mladší kategorii se hrálo ve dvou skupinách a na nás čekaly týmy Prostějova, Ostravy, Kostelce a Klimkovic. Všichni se snažili a hráli jak nejlépe uměli. Po  vysoké prohře pouze s Kostelcem jsme obsadili druhé místo ve skupině. Zápas s Velkým Meziříčím o postup do finále jsme zvládli a čekali na soupeře. Ve finále jsme se utkali opět s týmem Kostelce, takže jsme k zápasu přistoupili s respektem a po tentokrát vyrovnaném zápase jsme jim porážku oplatili  a o gól vyhráli. Získali  jsme  tak prvenství i v mladší  kategorii.

Telničtí miniházenkáři  ovládli zimní přebory ČOS a přivezli si krásné poháry a zlaté medaile na krku. Zahráli si všichni zúčastnění jak ostřílení matadoři ve starší kategorii -  Roman Jahoda, Matěj Habiger, Ondřej Bureš, Ondřej Domša, Ladislav Dvořák a Daniel Sklenář, tak i v mladší  Patrik Habiger, Dominik Štefke, Vít Dvořák a Nicollas Prášek. Neztratili se ani  úplní začátečníci Matěj Žák, Matyáš Nezval a ozdoba našeho týmu Tea Domšová. Všem moc gratulujeme a doufáme, že uspějí i  na dalších turnajích, které nás do konce roku ještě čekají. 

Děkujejme všem za reprezentaci telnického Sokola, trenérům, rodičům a v neposlední řadě také panu Jírovi za bezpečnou cestu autobusem  tam i zpět. Fotografie z této akce najdete na  webových stránkách www.hazenatelnice.wbs.cz.

                                                           Leona Bímová

Turnaj v Hustopečích

V sobotu 11. listopadu proběhlo 4. kolo  turnaje Jmsh  minižáků tentokrát v Hustopečích. Postavili jsme opět 3 týmy 1 minižáků a dva přípravky. Soupeři starších byli Hustopeče, sokolnice a Kuřim. Hrálo se dvoukolově, takže si všichni zahráli dostatečně. V mladší kategoriinastoupili kromě našich dvou týmů také Hustopeče, Sokolnice a Kuřim. příležitost na hřišti dostal každý i ti úplní začátečníci. Protože se nepočítalo skóre, vyhráli vlastně všichni kdo přijeli. Nechyběly samozřejmě sladké odměny. Děkujeme rodičům za odvoz dětí i za podporu při turnaji. Fotky najdete na webových stránkách telnické házené www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci fotogalerie.

                 Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,  Konečného

V pátek  6. listopadu proběhlo 2. kolo školní ligy, tentokrát ve sportovní hale v Telnici. Zúčastnila se všechna družstva ZŠ Měnín, ZŠ Sokolnice, ZŠ Újezd u Brna a domácí ZŠ Telnice. Hráči obou kategorií  se snažili a nešetřili góly. Zahráli si všichni i ti nejmladší a začínající. Ve starší kategorii - 4-5 třída byli v tomto kole nejúspěšnější žáci ZŠ Újezd u Brna, kteří vyhráli všechny zápasy. V mladší kategorii 1 -3. třída vyhráli všechny zápasy taktéž žáci ZŠ Újezd u Brna. Všechny výsledky se sčítají a zapisují do tabulek. Vyhodnocení proběhne na posledním turnaji v květnu v Sokolnicích. Výsledky turnaje najdete na webových stránkách jihomoravského svazu házené www.jmsh.cz .

 

Turnaj  v miniházené Ivančice

V neděli 22.10.2017  jsme se i přes nepřízeň počasí sešli na parkovišti za sokolovnou, abychom odjeli na další kolo turnaje minižáků a přípravky  v házené, tentokrát do Ivančic. Zúčastnilo se jedno družstvo minižáků a dvě přípravky, takže jsme vezli 25 hráčů.  Na turnaj odjeli i úplní začátečníci, aby načerpali potřebné zkušenosti a určitě se neztratili.  Našimi soupeři byli hoši a dívky z Ivančic, miníci z Měnína  a přípravka ze Strážnice. Zahráli si všichni, bylo na nich vidět nadšení pro hru a u začátečníků hráčský posun oproti minulým turnajům. Věříme, že si dopoledne užili i rodiče, kteří se zúčastnili  v hojném počtu a vytvořili našim házenkářům důstojné publikum.   Děkujeme všem hráčům za reprezentaci našeho klubu a rodičům za dopravu dětí.  Už teď se těšíme na další turnaj, který nás čeká o víkendu 11.-12. listopadu v Hustopečích.  O přesném termínu budeme informovat hned, jak se ho dozvíme.  Fotky najdete na www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci fotogalerie turnaj Ivančice

                                                              Za trenéry miniházené  Leona Bímová

                                                Turnaj minižáků v Telnici 30.9.2017

V sobotu 30. září proběhlo v telnické sportovní hale 2. kolo turnaje minižáků a přípravky. V kategorii minižáků – ročníky narození 2007 – 2008 se zúčastnilo 5 týmů – TJ Tatran Bohunice, HK Ivančice dívky , HK Ivančice chlapci, dívky z Veselí nad Moravou a domácí tým Telnice. V mladší kategorii – ročník narození 2009 a mladší hrálo 6 týmů – TJ Tatran Bohunice, HK Ivančice dívky, HK Ivančice chlapci, TJ Sokol Sokolnice a dva týmy domácích začínajících házenkářů. Podle nových pravidel ČSH se miniházená hraje systémem osobní obrany, bez zapisování a počítání vstřelených branek. Cílem je, aby si zahráli všichni, i ti začínající hráči a začlenili se tak do svých týmů. Na dodržování pravidel dohlíželi rozhodčí, kterým děkujeme za spolupráci. Všichni si užili sobotní odpoledne plné házené a sportovních výkonů. Nejdůležitější je, že vyhráli všichni, právě proto, že se zúčastnili a předvedli to, co se při trénincích naučili. Mrzí nás jen, že  ze 45 zapsaných dětí v našem oddílu se zúčastnilo pouze15 hráčů. Původně bylo na soupiskách každého týmu 10 hráčů. Ve skutečnosti bylo minižáků 6, přípravky v jednom  týmu 5 a ve druhém 4 hráči. Asi bychom se měli zamyslet nad tím, proč vlastně děti trénují, když potom nemají z různých důvodů možnost ukázat, co umí. My trenéři v tom máme jasno, proč to děláme. Děláme to pro děti, aby měly možnost pohybu a něco se naučily, aby házená v Telnici nezanikla a také proto, aby smysluplně využívaly volný čas jak v tomto dětském věku, tak později a snad i v  dospělosti. I my máme zahrádky, vinohrady, rodiny a akce, kterých bychom se rádi zúčastnili a přesto jsme na hřišti s dětmi, kterým se opravdu rádi věnujeme. Zajímalo by nás, jestli v tom mají jasno i rodiče, kteří děti na tréninky vodí. Jestli tréninky berou jako odkládárnu svých dětí, zájmový kroužek na jeden dva roky a nebo nás všechny, kdo se kolem házené točíme berou vážně. Víme moc dobře, že všichni nežijí sportem jako my a není vždy jednoduché sladit všechny aktivity celé rodiny dohromady. Ale všichni ví už od začátku září, o kterých víkendech budou probíhat turnaje minižáků. Je to vždy jeden víkend v měsíci. Děti chodí pravidelně na tréninky s tím, že se učí všechno proto, aby mohli hrát házenou. A když přijde jejich den D – domácí turnaj, tak jsou často až na poslední chvíli omlouváni. Kde jinde by měli dostat příležitost a ukázat svoje dovednosti rodičům a prarodičům než v domácí hale před domácím publikem. Nehledě na to, že házená je týmový sport a absence hráčů naruší celý tým, který se snažíme na trénincích budovat. Byli bychom moc rádi, kdyby se rodiče  zamysleli nad tím, co od nás a naší práce vlastně očekávají a proč nám děti vodí.  Samozřejmě jako vždy se výše uvedená slova netýkají všech.  Je celá řada rodičů, prarodičů a kamarádů,  kteří nám aktivně a rádi pomáhají a my jim za to moc děkujeme. V letošním roce jsme zavedli docházkový sešit a zapisujeme si účast dětí na tréninku, abychom je motivovali a snažili se, aby děti chodily pravidelně. A daří se. Spousta dětí má 100% účast a podle toho také vypadají jejich výsledky.  I když ti nejmenší se ještě zápasů neúčastní, mohou se s rodiči přijít podívat na to, co je v budoucnu čeká. Je to přece jen jeden půlden v měsíci a nemusí být ani celý. Věřím, že další domácí i ostatní  turnaje budou obsazeny lépe a ukážeme všem, že máme spoustu šikovných dětí. Děláme to přece všichni trenéři i rodiče právě pro naše děti.  Fotografie z tohoto turnaje i řadu dalších najdete na www.hazenatelnice.wbs.cz v sekci minižáci, fotogalerie.

                                                                                                   Trenéři minižáků

Turnaj  v Měníně

V neděli 10. září se naši hráči zúčastnili prvního letošního soutěžního turnaje v Měníně. Jejich soupeři byli domácí hráči Měnína a Veselí nad Moravou. Týmy Maloměřic a KP Brno se turnaje nezúčastnily. Od letošního roku se soutěžní turnaje hrají bez počítání skóre tak, aby si zahráli všichni účastníci. Hraje se systémem osobní obrany, kterou naši hráči trénují již několikátou sezónu. Postavili jsme dvě družstva, zahráli si opravdu všichni a svými výkony předčili ostatní zúčastněné týmy.  Doufáme, že se jim bude dařit i při dalších turnajích, třeba už  v sobotu 30. září  u nás v Telnici.  Leona Bímová

                                    Memoriál Jana Kratiny

Přiblížil se konec házenkářské sezóny a sním i tradičně poslední mezinárodní turnaj v miniházené – Memoriál Jana Kratiny ve Velké Bystřici. V pátek 23. června jsme odjeli se dvěma týmy –  starší kategorie 2005 (pouze žáci 5. ročníku ZŠ ) – 2006 a mladší družstvo 2007 – 2008 s chutí bojovat o nejvyšší příčky. Turnaje se zúčastnila družstva nejen z České republiky, ale také ze Slovenska, Maďarska a  Chorvatska.  V obou našich kategoriích byla konkurence více jak 10 družstev.  Kluci se snažili a oba týmy se umístily na prvních místech ve skupinách. Sobotní boje o umístění vyšly lépe mladšímu týmu, který nenašel přemožitele a zaslouženě obsadil 1. místo. Starší kluci skončili na 3. místě, když o gól porazili soupeře ze slovenského  Bardějova.  Dvoudenní turnaj se na ukončení sezóny vydařil a všichni jsme si přivezli plno krásných házenkářských zážitků.  Děkujeme dopravcům a fanouškům za podporu a těšíme se na další turnaje v příští sezóně.

                                                                                  Leona Bímová

                                    MINICUP  LITOVEL 2017

V pátek 9. června jsme odjeli na třídenní turnaj do Litovle. zúčastnil se jeden  tým minižáků a jeden  přípravky.  Starší minižáci odehráli 11 zápasů na venkovním hřišti v tropickém počasí a už jen za to si zaslouží obrovský obdiv. Nad naše síly byly týmy Litovle, Velkého  Meziříčí a Dukly Praha. Obsadili jsme konečné 4.místo a odvezli si nepopulární bramborové medaile, ale  současně i cenu pro nejlepšího brankáře  -  Samuela Přikryla.

Sestava:

Přikryl Samuel, Přikryl Jakub, Horáček Jakub,  Chovanec Jakub ,Bureš Ondřej , Strnádel Petr,  Demek Matyáš, Jahoda Roman

 

Sokol Telnice

29 : 16

Sokol Břve

   

SK Velká Bystřice

5 : 13

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

21 : 8

Kostelec na Hané

   

Valašské Meziříčí

11 : 20

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

25 : 11

TJ JM Chodov

   

HC Dukla Praha

20 : 15

Sokol Telnice

   

SK Žeravice

16 : 21

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

20 : 19

Nové Bránice

   

TJ Tatran Litovel

23 : 12

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

14 : 16

Velké Meziříčí

   

STM Olomouc

12 : 26

Sokol Telnice

   

 

Přípravka, která odjela na turnaj v pozměněné sestavě, posílená o Matěje Habigera a Nikolase Práška,  odehrála 10 zápasů a našla přemožitele jen v týmu Dukly Praha. Kluci vybojovali skvělé druhé místo a zaslouží si velkou gratulaci. Pro příště jen  prosíme rodiče o dřívější informace o absenci dětí na turnajích, abychom nemuseli na poslední chvíli zajišťovat náhradníky.   

Sokol Břve

17 : 25

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

23 : 14

SK Žeravice

   

HK Ivančice

8 : 30

Sokol Telnice

   

TJ JM Chodov

16 : 27

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

23 : 17

Kostelec na Hané

   

HC Dukla Praha

33 : 19

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

23 : 22

Velké Meziříčí

   

Sokol Telnice

18 : 6

STM Olomouc

   

TJ Tatran Litovel

10 : 21

Sokol Telnice

   

Sokol Telnice

15 : 14

Velká Bystřice

   

Sestava:

Habiger Matěj, Sklenář Daniel, Dvořák Ladislav, Domša Ondřej, Štefke Dominik, Sekanina Marek,  Habiger Patrik, Prášek Nikolas

Poděkování patří všem trenérům, kteří se turnaje zúčastnili společně s dětmi, řidičům i fanouškům, kteří naše malé házenkáře přijeli podpořit.

                                                                                              Marek Jahoda

Turnaj minižáků a přípravky v Měníně
Poslední turnaj jihomoravké ligy jsme odehráli na hřišti v Měníně v neděli 4. června  za letního počasí a účasti týmů z nejbližšího okolí - domácího Měnína, Sokolnic a Újezda. Postavili jsme dva týmy minižáků a jeden přípravky. Těší nás, že všichni hráči v poli se zapsali do listiny střelců a nikdo si na měnínském asfaltu nic neudělal.

 Telnice MINI A -  Měnín         36 : 5

                             Telnice B      37:  9

                             Sokolnice      16:15

 Horáček J. , Chovanec J. , Jahoda R. , Habiger M. , Bureš O. , Přikryl S.

Telnice MINI B – Sokolnice    20 :35

                           Telnice A         9:37

                           Měnín             23:9

Demek M. , Dvořák L. , Přikryl J. , Strnádel P., Sklenář D. , Sobotka M.

přípravka Telnice - Újezd -         17 : 9

                                Sokolnice    14:14

                                Újezd -        b25 : 15

                                Sokolnice    18:14

Dvořák V. , Václavek J , Sekanina M. , Štefke D. , Habiger P. , Štelcl M., Nezval M,

 

                                                                                              Marek Jahoda

V sobotu 29. dubna proběhlo další kolo soutěže minižáků. Vzhledem k počasí se odehrálo místo v Sokolnicích v naší sportovnbí hale. Postavili jsme opět jedno družstvo minižáků a dvě přípravky. Zahráli si všichni i ti nejmenší, kteří nabírají zkušenosti. Vyhráli opět všichni, kdo se zúčastnili a byli odměněni sladkostmi a drobnými dárky. Příští kolo se odehraje 13. května v Telnici.

V neděli 9. dubna jsme se  zúčastnili turnaje v Nových Bránicích. Postavili jsme jedno družstvo přípravky a jedno minižáků. Našimi soupeři byly týmy Ivančic, Měnína a domácí Nové Bránice. Přípravce  se podařilo porazit všechny soupeře, ale vyhráli všichni,protože skore se nepočítalo. Malí házenkáři si dostatečně zahráli a příležitost dostali i nejmladší hráči. Minižáci skončili na druhém místě, když prohráli pouze s domácím týmem. Všechny týmy si odvezly diplomy a sladké odměny, ale hlavně si zasportovali a užili si nedělní dopoledne. Děkujeme organizátorům za pěkný turnaj a rodičům za dopravu dětí na turnaj.
Turnaj Telnice - v sobotu 25. března se uskutečnilo další kolo turnaje minižáků - odloženo ze 7. ledna 2017. Zúčastnily  se týmy TJ  Sokol Sokolnice, TJ  Sokol Újezd u Brna, TJ  Sokol Měnín, TJ  Sokol Telnice a mimo soutěž i SK Kuřim.  Hráli jsme všichni a hlavně pro radost. Miniházenou si mohli naostro vyzkoušet i ti nejmenší začátečníci. Nepočítaly se branky ani žádné jiné body. Hrálo se  hlavně proto, aby byli všichni aktivní a spokojení. Na konci čekala hráče sladká odměna, diplom a vstupenka do Kuřimského Welnes centra. Všichni totiž skončili na prvním místě, právě proto, že je házená baví. Děkujeme všem, kdo nám při této akci  pomáhali a těšíme se na další domácí turnaj 13. května 2017.

                                       BOBO CUP 2017                

O víkendu 4.-5. března se naši minižáci zúčastnili tradičního turnaje ve Velké Bystřici – BOBO CUP 2017. Postavili jsme jeden tým ve starší kategorii – ročníky narození 2006/2007 a jeden tým v mladší kategorii – ročník narození 2008 a mladší. Starší kluci se v konkurenci 10 kvalitních týmů určitě neztratili a nakonec obsadili 3. místo. Mladší tým bojoval s dalšími 7 družstvy velmi dobře a jako jediní jsme porazili pozdějšího vítěze. Jeden zápas prohráli o sedmičku a druhý určitě ne svoji vinou nebo špatnou hrou. Ale to už tak ve sportu chodí a vyhrát může jenom jeden. Nakonec obsadili krásné 4. místo. Pro některé to byl první dvoudenní turnaj, všichni se mají ještě co učit a umístění na ,,bedně „ na ně určitě teprve čeká. Děkujeme všem rodičům za podporu a zajištění dopravy.

Sestavy:   2006/2007 - Horáček Jakub, Chovanec Jakub, Přikryl Jakub, Přikryl Samuel, Jahoda Roman, Habiger Matěj, Bureš Ondřej, Strnádel Petr, Demek Matyáš  

2008 a mladší – Sklenář Daniel, Dvořák Ladislav, Domša Ondřej, Štefke Dominik, Sobotka Matěj, Sekanina Marek, Václavek Jakub, Habiger Patrik

                                                                                                 Leona Bímová

                             Maloměřice

Turnaj v Maloměřicích proběhl v sobotu 18. února. Zúčastnila se ho dvě družstva mini žáků a jedno družstvo  přípravky. Zahrát si mohli i naši nejmladší házenkáři a vedlli si opravdu dobře. Výsledky nebyly až tak důležité, hlavně že se hrálo. Na konci dostali všichni zúčastnění diplom za účast a sladké odměny.  Dalšími účastníky byli házenkáři KP Brno, Sokol Měnín, Sokol Maloměřice.

                                        Mikulášský turnaj Velká Bystřice 2016

V pondělí 5. Prosince proběhl ve Velké Bystřici již 10. ročník Mikulášského turnaje, který pořádá Masarykova základní škola. Protože patříme mezi tradiční účastníky, vyrazili jsme se dvěma družstvy i letos. Kluci se těšili a to je první předpoklad úspěchu. Ani brzká ranní hodina odjezdu je neodradila. V kategorii minižáků  - ročníky 2006 a mladší nastoupili i hráči přípravky a určitě se neztratili. Turnaje se zúčastnila družstva z Ostravy, Opavy, Litovle, Prosenic, ZŠ Jívové a Velké Bystřice. Ve skupinách skončili družstvo 1 druhé družstvo 2čtvrté. Hráli jsme  tak o 3. – 4. a  7. – 8. Místo. V konečném účtování obsadilo první družstvo  – Roman Jahoda, Matěj Habiger, Daniel Sklenář, Dominik Štefke, Ladislav Dvořák, Matyáš Štelcl a David Bartl pěkné 4. místo. Druhé družstvo ve složení Jakub Horáček, Jakub Chovanec, Ondřej Bureš, Matyáš Demek, Matěj Habiger a Marek Sekanina v boji o umístění porazili své soupeře a obsadili 7. místo.   Nepřivezli jsme sice ani pohár, ani medaile, ale určitě jsme si pěkně a výborně zahráli a pobavili se třeba při focení s Mikulášem, andělem a čerty. Sladká odměna čekala na každého, takže jsme odjížděli spokojeni a těšíme se na další turnaje. Děkujeme řidič.ům, kteří nás bezepečně odvezli tam i zpět.

 

                         Ferin Cup v Kuřimi

V sobotu 3. Prosince se naši minižáci a přípravka zúčastnili turnaje Ferin Cup 2016 v Kuřimi. V konkurenci družstev z Kuřimi, Stupavy, Velkého Meziříčí, a Újezdu u Brna se kluci určitě neztratili. Minižáci – ročníky 2006-2007  prošli skupinou bez problémů a přemožitele našli až ve finále, kdy je porazili borci ze Stupavy. Přípravka -  ročníky 2008 a mladší bojovali ve všech zápasech a konečné druhé místo si zasloužili právem. Všichni účastníci turnaje obdrželi od kohouta Ferina – patrona tohoto turnaje sladké odměny a pochvalu pořadatelů za předvedené výkony. Děkujeme pořadatelům za pěkný turnaj, hráčům za výbornou reprezentaci telnické házené, rodičům za jištění dopravy  a už se těšíme na další.

                                                       

 

V neděli 23. října se naši hráči zúčastnili dalšího turnaje tentokrát v Ivančicích. Postavili jsme dvě družstva přípravky a jedno minižáků. Našimi soupeři byla družstva Ivančic, Nových Bránic a Měnína. Nehrálo se na výsledky, nepočítalo se skore, všichni si dobře zahráli včetně úplných začátečníků. Na konci všichni dostali diplom za 1. místo a sladkosti na kterých si určitě pochutnali. Děkujeme pořadatelům za pěkný turnaj a těšíme se na další, který proběhne  o víkendu 19.-20. listopadu v Hustopečích. Děkujeme také všem rodičům - dopravcům za spolupráci.

 

Sobota 1. října - turnaj v Telnici

První domácí turnaj se hrál ve dvou katgoriích - minižáci  - ročníky 2006-2007 , a přípravka ročníky 2008 a mladší.  V kategorii minižáci bojovala družstva: TJ Sokol Sokolnice, Tatran Bohunice ,,A" a ,,B" a  TJ Sokol Telnice. V kategorii přípravka: HK Ivančice, TJ Sokol Sokolnice a TJ Sokol Telnice ,,A" a ,,B". Všichni účastníci hráli s nadšením a bojovali do posledních vteřin. Zúčastnili se i úplní začátečníci telnické přípravky a někteří si dali svůj první gól v házenkářské kariéře. Na závěr byli všichni odměněni sladkostmi, které si určitě zasloužili. Děkujeme všem rozhodčím a zapisovateolům za spolupráci, protože bez nich by to nešlo. 

Umístění

Minižáci      1. místo  TJ Sokol Telnice

                     2. místo Tatran Bohunice ,,A"

                     2. místo TJ Sokol Sokolnice

                     3. místo Tatran Bohunice ,,B"

 

Přípravka    1.  místo   TJ Sokol Telnice ,,B"

                     2.  místo  TJ Sokol Telnice ,,A"

                     2.  místo   TJ Sokol Sokolnice

                     3.  místo   HK Ivančice

Neděle 18. září - turnaj v Měníně.

První turnaj v sezoně jsme zvládli na jedničku. V konkurenci družstev z Měnína a KP Brno jsme obsadili 1. místo minižáci a 3. místo přípravka. Hrálo se dvoukolově, takže si všichni zahráli dostatečně. Minižáci vyhráli všechno co šlo a  umístění bylo jasné. Velká pochvala patří přípravce, která se mezi startšími soupeři rozhodně neztratila  a po výhře nad Měnínem si 3. místo odvezla zaslouženě. Děkuji všem rodičům za odvoz dětí a Miloši Hrdličkovi za koučink minižáků. Leona

 

TOPlist