Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SOKOL TELNICE mini žáci

Jarní turnaj minižáků Telnice 2018

Jarní turnaj minižáků 14.4.2018  Telnice

Seznam přihlášených družstev:

Kategorie mini 2007/2008

 ŠKP Bratislava

 HC Junior Zlín

Dukla Praha  A

Dukla Praha  B

SK Velká Bystřice

SK Kuřim

 TJ Sokol Telnice

Kategorie přípravka 2009 a mladší

ŠKP Bratislava

Strojár Malacky A

Strojár Malacky B

SK Velká Bystřice

Dukla Praha

SK Kuřim

HC TJ Náchod

TJ Sokol Kostelec na Hané

TJ Sokol Telnice


čas Hřiště č. 1  Přípravka     čas Hřiště č. 2  Minižáci
9:15 TJ Sokol Telnice   SK Kuřim     9:15 Dukla Praha 4  HC TJ Náchod
9:27 TJ Kostelec na Hané SK Velká Bystřice     9:27 TJ Sokol Telnice  Dukla Praha 4,,A"
9:39 ŠKP Bratislava Strojár Malacky  ,,A"     9:39 SK Velká Bystřice HK Ivančice
9:51 HC TJ Náchod Sokol Kostelec n H.     9:51 SK Kuřim  HC Junior Zlín
10:03 Strojár Malacky ,,B" Dukla Praha 4     10:03 Dukla Praha 4 ,,B" SK Velká Bystřice
10:15 Strojár Malacky ,,A" TJ Sokol Telnice     10:15 Dukla Praha 4,,A" SK Kuřim 
10:27 SK Velká Bystřice ŠKP Bratislava     10:27 HK Ivančice TJ Sokol Telnice
10:39  SK Kuřim Strojár Malacky ,,A"     10:39 HC Junior Zlín Dukla Praha 4,,A"
10:51 TJ Kostelec na Hané Strojár Malacky ,,B"     10:51 TJ Sokol Telnice  SK Velká Bystřice
11:03 ŠKP Bratislava HC TJ Náchod     11:03 TJ Sokol Telnice  Dukla Praha 4 ,,B"
11:15 Dukla Praha 4  TJ Kostelec na Hané     11:15 SK Kuřim  HK Ivančice
11:27 SK Velká Bystřice  SK Kuřim     11:27 SK Velká Bystřice TJ Sokol Telnice 
11:39 HC TJ Náchod TJ Sokol Telnice      11:39 Strojár Malacky ,,B" ŠKP Bratislava
       11:45 - 12:45  polední přestávka            11:45 - 12:45  polední přestávka
12:45 Strojár Malacky ,,A" SK Velká Bystřice     12:45 HK Ivančice HC Junior Zlín
12:57 ŠKP Bratislava Dukla Praha 4      12:57  SK Kuřim HC TJ Náchod
13:09 TJ Sokol Telnice  Strojár Malacky ,,B"     13:09 Dukla Praha 4 ,,B" SK Kuřim 
13:21 TJ Kostelec na Hané ŠKP Bratislava     13:21 Dukla Praha 4,,A" HK Ivančice
13:33 HC TJ Náchod Strojár Malacky ,,A"     13:33 SK Kuřim  SK Velká Bystřice
13:45 Dukla Praha 4  TJ Sokol Telnice      13:45 HC Junior Zlín Dukla Praha 4 ,,B"
13:57 Strojár Malacky ,,B"  SK Kuřim     13:57 TJ Sokol Telnice  SK Kuřim 
14:09 SK Velká Bystřice HC TJ Náchod     14:09 Dukla Praha 4 ,,B" Dukla Praha 4,,A"
14:21 TJ Sokol Telnice  TJ Kostelec na Hané     14:21 Strojár Malacky ,,A" Strojár Malacky ,,B"
14:33  SK Kuřim Dukla Praha 4      14:33 SK Velká Bystřice HC Junior Zlín
14:45 Strojár Malacky ,,B" SK Velká Bystřice     14:45 HK Ivančice Dukla Praha 4 ,,B"
14:57 TJ Kostelec na Hané  SK Kuřim     14:57 ŠKP Bratislava TJ Sokol Telnice 
15:09 Dukla Praha 4  Strojár Malacky ,,A"     15:09 HC Junior Zlín TJ Sokol Telnice 
15:21 HC TJ Náchod Strojár Malacky ,,B"     15:21 Dukla Praha 4,,A" SK Velká Bystřice
15:33  SK Kuřim ŠKP Bratislava     15:33 Strojár Malacky ,,A" TJ Kostelec na Hané
15:45 SK Velká Bystřice Dukla Praha 4      15:45    


 

 

 

 

 

 

 

 



 

TOPlist